444 66 77
0 850 723 66 77

TARİHÇEMİZ

1991 yılında kurulan Telerko Kablo Plastik ve Turizm Sanayi A.Ş. iletişim kabloları alanında sürdürdüğü faaliyetlerini; 10 Haziran 2006 da Antalya Side Sorgun bölgesinde faaliyete geçen beş yıldızlı otelimiz SUENO HOTELS Beach Side ile turizm sektörüne taşımıştır.

Şirketimizin kuruluşundan bu yana ana felsefemiz olan; taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi esas alan iş anlayışımız, kalite politikamız için de bir temel noktasını teşkil etmektedir. Tüm çalışma ve faaliyetlerimizde gösterdiğimiz bu yaklaşımımızın doğal bir yansıması olarak şirketimiz TS. EN. ISO 9001 Kalite, TS. EN. ISO 14001 Çevre, TS. EN. ISO 22000 Gıda Güvenliği, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem ve TS. ISO 10002 Şikâyet Yönetim Sistemi belgesine sahip bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketimizin turizmdeki ilk yatırımı olan Sueno Hotels Beach Side her şey dahil sistemi ile faaliyet sürdürmektedir. 140 dönüm arazi üzerine kurulu olan otelimiz; ana bina (504 standart, 95 aile, 8 süit oda), göl evleri (134 standart, 20 aile oda) olmak üzere iki farklı yapıda toplam 761 odadan oluşmaktadır. Otelimiz; bünyesinde hizmet veren Spa Wellness Merkezi, Lunapark, Aquapark, Gençlik Merkezi ve diğer aktiviteleriyle eğlence ve dinlencenin ortak yaşandığı güvenli bir aile ortamı oluşturmaktadır.

Şirketimiz, Antalya Belek’te hizmete giren otelimiz Sueno Hotels Golf Belek ile sektörde iddialı olarak devam ettiğini göstermiştir. 1.472 dönüm arazi üzerine kurulu olan otelimiz; 6 katlı Ana Bina (86 standart, 71 Senior oda, 7 Junior Suite, 4 Jakuzi Suite, 4 Suite, 2 Kral Dairesi) toplam 174 odadan oluşmaktadır. Otelimiz; bünyesinde hizmet veren Spa Wellness Merkezi, Pro Shop, 18’er delikli iki adet Golf sahası ve diğer aktiviteleriyle özellikle Golf tutkunlarının uğrak noktası haline gelmiştir.

Antalya Belek’te, Sueno Hotels Golf Belek otelimizin hemen yanına inşa edilen ikinci otelimiz Sueno Hotels Deluxe Belek ile standart tatil anlayışının dışına çıkarak misafirlerine lüks ve kalitenin uç noktalara ulaştığı bir tatil hizmeti vermektedir. Sahile sıfır şekilde bir ana binadan oluşmakta olup aynı zamanda 2 adet profesyonel golf sahasının da kıyışınsa bulunan otelimizin özenle döşenmiş ve toplam 6 kata yayılmış 426 odası bulunmaktadır ve bu odaların %86’sı deniz manzarasına sahip kalanları ise kafa/golf manzaralıdır.

Toplam kalite felsefesini kendisine model olarak benimseyen profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun ve misafir odaklı çalışma ilkesi, Türk ekonomisine ve istihdama katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Sueno Hotels Ailesi adı altında tesisimizin kalite ve güven ile anılmasını hedeflemekteyiz.